Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
smacznie szybko polecam :)
jak zawsze na czas i pysznie
Najlepsza pizza
Dostawa zgodna z umową, super
Chyba mieliście dużo zamówień. Ciasto niedopieczone, gumowate.
Bardzo dobra pizza gdy chcemy zjeść coś dobrego zawsze zamawiamy z Raptorius
Pyszna jak zawsze :)
Pizzernen kręci rewelacyjną pizzę. Przyjechała gorąca i przepyszna i dodatkowo na podwójnym cieście. W chwili obecnej najlepsza pizza w okolicy. Oby tak dalej! Polecam serdecznie❤️
Ok
Jak zwykle bardzo dobra pizza, ciasto super i dotarła przed czasem :)
Czas dostawy według zegara, pizza jak zawsze pyszna
Pycha
Pizza byla okropna w smaku. Najgorzej jakości dodatki. Kipiała od tłuszczu. Zawiodłam sie.
Zawsze dbamy o jakość składników i powtarzalność smaku, dlatego traktujemy tę sytuację poważnie. Każda taka uwaga jest dla nas sygnałem do sprawdzenia, czy wszystko było przygotowane tak, jak powinno.
Będzie nam bardzo miło, jeśli skontaktuje się Pani z nami bezpośrednio – chcielibyśmy wyjaśnić sytuację i znaleźć rozwiązanie.
Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję poprawić to doświadczenie. Dobrego tygodnia!
Nie mam żadnych zastrzeżeń poziom jak zawsze utrzymany top tier
Super, jak zawsze :)
Pizza przyjechała zimna.
Z naszej strony została przygotowana i wydana do dostawy od razu po wypieku, natomiast kierowca niestety trafił na duże natężenie ruchu.
Nie jest to jednak standard, do którego chcemy przyzwyczajać naszych klientów.
Prosimy o kontakt prywatny – chętnie zaproponujemy rekompensatę i dopilnujemy, żeby kolejna dostawa była już bez zarzutu :)
Pizza bardzo dobra, dostarczona przed czasem, niepotrzebny sos, za każdym razem ląduje w śmieciach, a to nieładnie.
Jak zawsze smacznie
Wszystko na najwyższym poziomie.
Smacznie, szybko. Wszystko ok!
Apetycznie i przed czasem!
Jak zawsze pysxne
Pizza przepyszna !!! Hawajska :) Dotarła ciepła, szybko i kulturalnie :)
Dziękuję
👍
Szybka dostawa
SUPER
Pyszne jak zawsze. dzieci bardzo lubią od Państwa pizze jak również rodzice. Pozdrawiam i do usłyszenia
Najlepsza pizza, najlepsza restauracja! 👌🏻
Świetna pizza dobra składniki
Bardzo dobra pizza, viasto super. Szkoda, że trzeba domawiać dos. Nie lubimy a inaczej nalej pizzy nie dostarczanie.
Pychotka 😄
Perfekcyjnie, jak zawsze.
Git sprawa
Wszystko smaczne Supre pozdrawiam
Pizza bardzo dobra. Dziękuję
brak
Jestem stałym klientem - pizza jak zawsze Perfekto 😋
SUPER
Pyszności:)
Zostałem oszukany na kwotę 56 zł nie polecam
Zamówienie do którego został wystawiony komentarz zostało zrealizowane prawidłowo.
Brak uwag
Trochę przesmażoną
Tutaj tą samą opinię wystawię co na Google ... niestety ilość dodatków na pizzy wiejskiej była ZNACZNIE mniejsza, niż na wszystkich poprzednich. Zawsze podawałem Waszą pizzerię za wzór, a pizza wiejska była kultową pozycją dla mięsożerców. Mam nadzieję, że to była jednorazowa wpadka.
Bardzo szybka dostawa
SUPER !!!!!
Jak zawsze wspaniale
Znikła zanim się człowiek obejrzał.
Posiłek zamówiony okazał się przepyszny..😉
Nic
Wszystko szybko i sprawnie . Polecam
Pizza jak zawsze klasa, ale dostawa wczorajsza mega przyjemnie mnie zdziwiła.
Byłam zaskoczona, że tak szybko przyjechało moje zamówienie
Super !!!!!!!
Jak zawsze mega smacznie i mega szybka dostawa :D
Wszystko okej ,zawsze zamawiam w tej restauracji najsmaczniejsze pizze ,polecam!
Super, jak zawsze :)
Wszystko super
Kierowca bardzo niezorientowany
Dostawca, który do Pana dowoził jest u nas od niedawna i uczy się swojej pracy.
Mamy nadzieję, że jedzenie spełniło Pana oczekiwania i zapraszamy do ponownego skorzystania z usług naszej pizzerii.
Pozdrawiamy serdecznie!
Szybko i smacznie
Szybka dostawa