PIZZERIA OBOK LOTNISKO ŁAWICA POZNAŃ Pizzeria Raptorius

Lokal pizzerii mieści się przy ul. Rumcajsa obok ryneczku na os. Bajkowym (Grunwald). Pizza jest dowożona w możliwie najkrótszym czasie przez jednego z naszych sympatycznych dostawców. Jeśli chcesz, wypatruj naszych aut z dinozaurem. Gdy zobaczysz je pod domem lub blokiem, to najpewniej nasza gorąca pizza za chwilę będzie już u Ciebie.

Mamy doświadczenie w realizacji dużych zamówień. Jeśli organizujesz imprezę urodzinową, szkolną lub firmową, jesteśmy do dyspozycji! Jedzenie na dowóz będzie ciepłe i dostarczone na umówioną godzinę.

Ale nasza pizza trafia nie tylko na Grunwald. Dowóz teraz także w okolicach Poznania: Wysogotowo, Przeźmierowo czy Skórzewo – pizza  dojeżdża zawsze tak samo ciepła.
Twój dom to Plewiska? Pizza z Raptoriusa jest dostępna także dla Ciebie!
Dostawa na os. Kopernika (Poznań) to oczywiście żaden problem. Realizujemy też zamówienia na Ogrody czy Smochowice.

Pizza w Poznaniu jest chyba najbardziej popularnym daniem na dowóz, jednak mamy nadzieję, że gdy raz spróbujesz naszej, to na stałe zapiszesz sobie w swoim telefonie numer  61 8 280 308.

Jeśli chodzi o Grunwald, pizza na dowóz często jest przez nas dostarczana na jedne z wielu okolicznych ogródków działkowych. Jeśli więc grill nie wypali, uratujemy sytuację pizzą!